Wypadek na obwodnicy. Nie żyje motocyklista

Wypadek na obwodnicy. Nie żyje motocyklista

Tragiczne wiadomości z Gdańska, w wyniku wypadku, do którego doszło na trójmiejskiej obwodnicy, śmierć poniósł 40-latek, który kierował motocyklem.

Przyczyną brawura na drodze?

Do zdarzenia doszło w sobotę, kilka minut przed godziną dwudziestą. Służby porządkowe zostały wezwane do zdarzenia drogowego, które miało miejsce na trójmiejskiej obwodnicy. W wyniku wypadku, do którego doszło między motocyklem a samochodem osobowym, śmierć poniósł kierujący jednośladem. Na chwilę obecną przyczyny wypadku nie są dokładnie znane. Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić, kierujący motocyklem poruszał się ze zdecydowanie większą prędkością niż ta obowiązująca na terenie obwodnicy. W wyniku wypadku na obwodnicy trójmiasta powstały zatory, spowodowane usuwaniem skutków wypadku
Niestety akcja reanimacyjna nie przyniosła pożądanych efektów, a mężczyzna wskutek poniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

Niestety wielokrotne apele policji nie skutkują i do podobnych wydarzeń dochodzi codziennie na terenie całego kraju. W przypadku zdarzeń z udziałem motocyklistów, w większości przypadków powodem jest nadmierna prędkość oraz brawura. Bardzo często kierowcy poruszający się motocyklami nie stosują się do przepisów ruchu drogowego, jeżdżą ze zdecydowanie większą prędkością oraz dokonują niespodziewanych zmian pasa ruchu. W wielu przypadkach właśnie z tego powodu dochodzi do tego typu tragedii.