Tragedia w Daleszycach. Nie żyje matka i córka

Tragedia w Daleszycach. Nie żyje matka i córka

Informacje o tragicznych wydarzeniach dopływają tym razem z Daleszyc, nie daleko Kalisza. Doszło tam do tragicznego w skutkach wypadku, w którym śmierć poniosła matka i jej mała córeczka.

Wielka tragedia

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Kościelnej w miejscowości Daleszyce. Doszło tam do tragicznego w skutkach potrącenia. Kierowca samochodu Volkswagen Passat śmiertelnie potrącił dwie osoby, które w tamtym momencie spacerowały ulicami miasta, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniosła 38-letnia kobieta oraz jej 4-letnia córeczka. Podczas zdarzenia wraz z kobietą i jej córką spacerował także mężczyzna i mały chłopiec, jednak im udało się uniknąć potrącenia.

Policjantom już udało się zlokalizować na jednej z posesji pojazd, który brał udział w całym zajściu oraz ustalili personalia jego właściciela. W tej sprawie zostało zatrzymanych trzech mężczyzn w wieku od 33 do 39 lat, niestety wszyscy z nich w momencie zatrzymania przez policję byli totalnie pijani. Policjanci w toku śledztwa ustalają który z mężczyzn był sprawcą śmiertelnego potrącenia.

Świadkowie zdarzenia zgodnie twierdzą, że kierowca passata poruszał się ze zdecydowanie większą prędkością i nie wyrobił podczas wykonywania manewru skrętu. Widzieli oni także że mężczyzna był kompletnie pijany i nie zdawał sobie sprawy, jak wielką tragedię spowodował.
Przekazujemy ogromne wyrazy współczucia dla rodziny zmarłych oraz mamy nadzieje, że sprawca wypadku otrzyma bardzo surowy wymiar kary.