Wielka tragedia w Świecy

Wielka tragedia w Świecy

Ogromna tragedia na drodze wojewódzkiej nr 444. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką śmierć na miejscu poniosły dwie młode osoby. W przeddzień wypadku mieli oni się pobrać.

Do tej tragedii doszło we wtorek 31 sierpnia w miejscowości Świeca. Z ustaleń śledczych wynika, że samochód marki Citroën zjechał delikatnie na przeciwległy pas ruchu. Niestety nadjeżdżająca z naprzeciwka ciężarówka uderzyła w bok pojazdu. Przez siłę uderzenia pojazd niedoszłej młodej pary wypadł z ogromną siłą z drogi i wylądował na znajdującym się kilkanaście metrów dalej polu kukurydzy. Na miejsce zostały natychmiast wysłane służy ratunkowe oraz policja mająca za zadanie zbadać dokładne przyczyny tragedii.

Niestety w wyniku tego przerażającego zdarzenia śmierć na miejscu odniosła 26-letnia Martyna oraz jej narzeczony 32-letni Bartosz. Narzeczeni następnego dnia mieli się pobrać.

Młodzi ludzie na co dzień mieszkali w Poznaniu, a w momencie wypadku wybierali się w rodzinne strony kobiety.

Na chwilę obecną nie są znane dokładne okoliczności tej przygnębiającej tragedii. Wiadomo, że kierowca samochodu ciężarowego był w momencie zderzenia trzeźwy. Jako redakcja pragniemy złożyć najszczersze wyrazy współczucia dla rodzin tragicznie zmarłego narzeczeństwa, oraz apelujemy do kierowców o zachowanie rozwagi na drodze.