Warszawa. Tragedia na Okuniewskiej

Warszawa. Tragedia na Okuniewskiej
Środa, 3 sierpnia dla Warszawy była tragiczna w skutkach. Na drogach doszło do kilkunastu wypadków w tym dwóch śmiertelnych. Jeden z nich na ulicy Okuniewskiej dotyczył dwóch samochodów, ciężarówki oraz samochodu osobowego. W wyniku wypadku zginęła jedna osoba.
 

Śmierć na Okuniewskiej

 
Wypadek miał miejsce przed 17- tą na Okuniewskiej. Jest to dalsza część Warszawy. Na ulicy łączą się dwie dzielnice Rembertów oraz Wesoła. Jak poinformowali policjanci, zderzyły się tam dwa samochody, ciężarowy i osobowy. Siła uderzenie była bardzo duża. Oba samochody zostały rozbite. Jedna osoba nie żyje, jest to kierowca samochodu osobowego. Kierowca ciężarówki nie ucierpiał w zdarzeniu.
 

Jak doszło do wypadku?

 
Do wypadku na Okuniewskiej doszło z winy kierowcy osobówki. Jechał on w stronę Rembertowa i niespodziewanie zjechał na przeciwległy pas ruchu. W wyniku tego zderzył się z nadjeżdżającą właśnie ciężarówką. Osobówka odbiła się od ciężarówki i wpadła do rowu, zatrzymując się w niebezpiecznej pozycji.
 
Na miejscu pracowała policja oraz strażacy, którzy musieli odpowiednio zabezpieczyć auto, które mogło przewrócić się w każdej chwili.
 
Droga była zablokowana przez kilka godzin. Przejazd pomiędzy Rembertowem a Wesołą był niemożliwy. Kierowców kierowano objazdami.
 
Lekarz, który przybył na miejsce zdarzenia, stwierdził śmierć na miejscu kierowcy osobówki. Stało się to po pół godzinnej walce o wydobycie ofiary z samochodu. Niestety auto było na tyle mocno rozbite, że poważnie zablokowało kierowcę.