Makabryczny wypadek w Wiśniowej. Jest ofiara smiertelna

Makabryczny wypadek w Wiśniowej. Jest ofiara smiertelna
W środę, 4 sierpnia w wiśniowej doszło do wypadku. W jego wyniku śmierć poniosła jedna osoba. Był to 36-latek, który poruszał się na motocyklu. Droga była czasowo zablokowana, a samochody kierowano objazdem.
 

Śmierć motocyklisty

 
Do wypadku doszło około godziny 18 w Wiśniowej. Jest to miejscowość leżąca blisko Poznachowic Dolnych przy drodze wojewódzkiej 964. Zderzyła się cysterna i motocykl. W wyniku zdarzenia na miejscu śmierć poniósł 36-letni kierujący motocyklem.
Droga w Wiśniowej była zablokowana, a samochody musiały jeździć objazdem. Sytuacja została opanowana dopiero około godziny 12 w nocy.
 

Służby ustalają przyczyny wypadku

 
Na miejscu pracowały jednostki policji oraz straży pożarnej. Obecne były jednostki z Myślenic oraz Wiśniowej. Jak udało się ustalić, sprawca zdarzenia był kierowca motocykla, który nagle zjechał na przeciwległy pas. Nie są znane przyczyny jego zachowania.
 
W wyniku manewru uderzył on w przejeżdżającą cysternę, która wjechała do pobliskiego rowu. Ciężarówka jadąca w kierunku Dobrzyc została wyciągnięta. Jej kierowcy nic się nie stało.