Makabryczny wypadem na stacji PKP w Wawrze

Makabryczny wypadem na stacji PKP w Wawrze
Trzeciego sierpnia na stacji PKP Falenica w Wawrze, w godzinach popołudniowych doszło do śmiertelnego wypadku. Ofiarą jest 50-letni mężczyzna, który znalazł się pod kołami pociągu. Występowały opóźniania pociągów, a na miejscu pracowali policjanci oraz prokurator.
 

Śmiertelny wypadek na PKP

 
W środę po południu doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Mężczyzna w wieku 50-lat wszedł pod koła pociągu. Zginął na miejscu. Mężczyzna wszedł po nadjeżdżający pociąg relacji Dęblin-Sochaczew.
W wyniku zdarzenia nie ucierpiały żadne inne osoby. Na miejscu pracowała policja z prokuratorem. Ustalali oni przyczyny wypadku. Jak wynika z relacji policji, maszynista w chwili zdarzenia był trzeźwo.
 
Utrudnienia występowały w kursowaniu pociągów, a także na pobliskiej drodze. Rogatki przejazdu dla samochodów były opuszczone, przez co nieprzejezdna była również trasa dla kierowców. Kierowcy byli kierowani objazdami, jednak i tak tworzyły się korki.
 
Opóźnienia występowały na wielu liniach pociągów. Opóźnione były SKM S1 i KM R7. Nieprawidłowo kursowały także autobusy linii 142 i 213. PKP czasowo wprowadziło honorowanie biletów innych linii na odcinku Otwock-Warszawa Zachodnia. Utrudnienia trwały przez kilka godzin.