W wypadku samochodowym zginął Andrzej Mosakowski

W wypadku samochodowym zginął Andrzej Mosakowski
W wypadku samochodowym zginął lider Wojowników Maryi Sierpc, Andrzej Mosakowski. Wypadek miał miejsce 3 sierpnia. W wypadku została również żona Mosakowskiego, która obecnie walczy o życie.
 

Tragiczna śmierć w wypadku

 
O zdarzeniu dowiedzieliśmy się od parafii św. Benedykta w Sierpcu, z która związany był Andrzej Mosakowski. Niestety w zdarzeniu drogowym lider Wojowników Maryi poniósł śmierć. Jego żona, która poruszała się wraz z nim pojazdem, trafiła do szpitala w ciężkim stanie.
Parafianie i osoby bliskie składają szczere kondolencje i modlą się za duszę Andrzeja i zdrowie jego żony. Uroczyste pożegnanie uświetniło czuwanie i wspólne modlitwy.
 

Kim był Andrzej Mosakowski?

 
Andrzej Mosakowski był liderem Wojowników Maryi oraz bratem ks. Romana Mosakowskiego, proboszcza w Przewodowie. Był bardzo zaangażowanym członkiem społeczności religijnej. Brał aktywny udział w pomocy w Kościołach oraz służył do mszy. Z zapałem realizował swoją misję na Ziemii. Niestety została ona brutalnie przerwana.
 
Łączmy się w bólu z bliskimi i apelujemy o szczególna ostrożność na drogach, zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może kosztować nas nie tylko naprawę samochodu, ale przede wszystkim życie lub zdrowie innych osób.