Trześnia – Nie żyje młody kierowca Audi

Trześnia – Nie żyje młody kierowca Audi

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Trześnia. 23-latek kierujący Audi stracił panowanie nad kierownicą, uderzył w drzewo i następnie dachował. Niestety mimo walki o jego życie w szpitalu mężczyzna zmarł w szpitalu.

Zdarzenie miało ok godziny 8 w Trześni, jest to miejscowość na trasie Kolbuszowa – Niwiska. Policjanci wstępnie ustalili, że 23-letnie mieszaniec powiatu kolbuszowskiego kierował samochodem marki Audi. Z nieznanych do tej pory przyczyn stracił on panowanie nad pojazdem, wypadając z drogi wprost do rowu. W wyniku siły uderzenia pojazd uderzył w stojące niedaleko drzewo i zatrzymał się kołami do góry. Nieprzytomny mężczyzna został natychmiast przetransportowany do szpitala, gdzie mimo ogromnego wysiłku lekarzy jego życia nie udało się uratować

Na chwilę obecną trwają czynności mające na celu ustalenie dokładnych przyczyn tego tragicznego wypadku. Chwilę po zdarzeniu na miejscu zjawiła się grupa dochodzeniowo-śledcza, która ma wyjaśnić wszystkie okoliczności zajścia. Niestety nie ma także informacji, w jakim stanie był kierowca audi.

Do tego typu zdarzeń drogowych dochodzi w Polsce niezwykle często. Niestety w większości przypadków winna jest nadmierna prędkość i brawura na drodze. Bardzo często przyczyną takich zdarzeń jest także jazda pod wpływem alkoholu bądź innych substancji psychoaktywnych.