19-latek nie przeżył starcia z drzewem

19-latek nie przeżył starcia z drzewem

Do tego tragicznego wypadku doszło w miejscowości Nadole, mieszczącej się w powiecie Wejherowskim. 19-latek uderzył tam z ogromną siłą w drzewo. Niestety nastolatek nie przeżył. Przyczyny tego tragicznego zdarzenia są na chwilę obecną badane.

Tragiczne wydarzenia rozegrały się kilka minut po północy. 19-latek kierujący samochodem osobowym Volkswagen Touran niespodziewanie zjechał z drogi na ul. Bałtyckiej i z potężną siłą zderzył się czołowo ze stojącym nieopodal drzewem. Niestety wskutek odniesionych obrażeń, młody kierowca zginął na miejscu.

Niestety na chwilę obecną nie są znane dokładne okoliczności całego zdarzenia. Nie wiadomo także co dokładnie było powodem tej tragedii. Policjanci zabezpieczyli ciało mężczyzny w celu wykonania jego sekcji zwłok. Po badaniu okaże się także czy był on pod wpływem alkoholu bądź innych substancji zmieniających percepcję.

Niestety na chwilę obecną to wszystkie informacje, które zostały podane do wiadomości publicznej. W przypadku kiedy będą znane nowe fakty odnośnie tego tragicznego zdarzenia, niezwłocznie dodamy je w ramach naszego portalu.