Ryńskie — nie żyje 51-letnia kobieta

Ryńskie — nie żyje 51-letnia kobieta

Kolejny śmiertelny wypadek, którego powodem była nadmierna prędkość. Niestety w tym przypadku śmierć poniosła 51-kobieta, natomiast jej nastoletni syn trafił do szpitala.

Jak dokładnie doszło do wypadku?

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę rano na trasie Ostróda — Lubawa, konkretniej w miejscowości Ryńskie w województwie warmińsko-mazurskim. Doszło tam do wypadku, w wyniku którego 51-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu, a jej 13-letni syn w ciężkim stanie trafił do szpitala. Z ustaleń pracujących cały czas na miejscu policjantów wynika, że powodem wypadku była nadmierna prędkość, z którą poruszał się kierowca tira. Wiadomo jedynie, że jego kierowca przed wypadkiem wykonał bardzo gwałtowne hamowanie, aby uniknąć zderzenia z pojazdem, który znajdował się przed nim. W wyniku ostrego hamowania mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu, co prawdopodobnie było spowodowane utratą przez niego panowania nad kierownicą. Niestety pojazd skręcając na przeciwległy pas ruchu uderzył w pojazd, którym podróżowała kobieta oraz jej 13-letni syn.

Na miejscu cały czas pracują Policjanci, a także kilka zastępów straży pożarnej. Niestety nie wiadomo dokładnie, kiedy zostanie przywrócony normalny ruch na tej trasie. Policja zaleca objazd krajową 16.

Nadmierna prędkość jest przyczyną wielu śmiertelnych wypadków na naszych drogach. Niestety pośpiech w i w tym przypadku okazał się fatalnym doradca. Pragniemy przekazać najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny i krewnych zmarłej tragicznie kobiety.