Krakowskie przedmieście. Wypadek na obwodnicy

Krakowskie przedmieście. Wypadek na obwodnicy
We wtorek w godzinach popołudniowych w Warszawie doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego ranna została rowerzystka. Potrącił ją kierowca taksówki. Droga była częściowo zablokowana, a autobusy jeździły objazdami.
 

Wypadek na nowej obwodnicy Gryfic

 
Na wysokości ulicy Krakowskie przedmieście, około 17.30 doszło do potracenia rowerzystki. Potrącił ją kierowca taksówki. Rowerzystka w stanie ciężkim została zabrana do szpitala. W wyniku zdarzenia przejazd był utrudniony przez prawie 3 godziny. Wszystkie autobusy miejskie jeździły w tym czasie trasami zastępczymi.
 
Jak wynika z informacji świadków, na miejscu nie pojawiła się zwyczajowa grupa policjantów. Na miejscu około godziny 20.00 był tylko patrol prewencji. Czekali oni na kolegów w wydziału wypadków, którzy byli zajęci innymi zdarzeniami w dalszych częściach miasta. Wypadki były priorytetowe, ponieważ były w nich ofiary śmiertelne. Chodziło konkretnie o wypadek przy Okuniewskiej oraz potrącenia przez pociąg w Falenicy.
 
W czasie czynności ustalono, że kierowca był trzeźwy. Rowerzystka została przewieziona do szpitala. Nie wiadomo nić na temat jej obecnego stanu. Wczoraj została przetransportowana do szpitala w stanie ciężkim.
 
Ruch został przywrócony chwilę po godzinie 20. Do tego czasu całe Krakowskie Przedmieście było zablokowane, a ruch w pobliskich okolicach znacząco utrudniony. Niestety na ten moment nie wiadomo nić o przyczynach wypadku.