Częściowo zablokowana droga w Warszawie

Częściowo zablokowana droga w Warszawie
Wczoraj w godzinach wcześnopopłundiowych doszło do zderzenia, które utrudniło ruch w okolicach mostu Poniatowskiego w Warszawie. Samochody zderzyły się czołowo i utrudniły ruch na obcinku.
 

Zderzenie taksówkarza z Jeppem

 
Zdarzenie, które miało miejsce około godziny 13.00, utrudniło ruch w okolicy mostu Poniatowskiego. Z relacji wynika, że samochody zderzyły się czołowo, roztrzaskując poważnie przody auto. Zjazd z mostu Poniatowskiego w kierunku Wisłostrady był czasowo zablokowany.
 
Kierowcom nie się nie stało. Kierujący taksówką został przewieziony do szpitala z lekkimi obrażeniami. W zdarzeniu nie ucierpiała żadna postronna osoba.
 
Informacje o zdarzeniu przekazał Rafał Markiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Policjanci nie skomentowali jednak przyczyn wypadku. Ostrzegali o zablokowanym zjeździe i wjeździe na most Poniatowskiego. Utrudnienia nie trwały długo.
Z informacji wynika, że taksówka była marki Volkswagen. Kierowcy nie zachowali ostrożności i w wyniku tych wydarzeń doszło do stłuczki, która na kilkadziesiąt minut zablokowała drogę. Kierowcy byli trzeźwi, a sprawa nie zostanie skierowana do sądu.