Kolizja osobówki z radiowozem na drodze nr 92 w Mostkach

Kolizja osobówki z radiowozem na drodze nr 92 w Mostkach

W sobotę, 9 grudnia, w Mostkach, małej miejscowości w powiecie świebodzińskim, doszło do zdarzenia drogowego. Skutkiem kolizji dwóch pojazdów było całkowite zablokowanie ruchu na drodze.

Zderzenie miało miejsce tuż przed godziną 18 na drodze krajowej nr 92, która jest głównym połączeniem między Torzymem a Świebodzinem. Wszystko wskazuje na to, że w kolizji uczestniczyły wyłącznie samochody osobowe. Co więcej, jednym z zaangażowanych pojazdów był radiowóz policyjny.

Personel straży pożarnej ze Świebodzina potwierdził, że mimo spektakularności zdarzenia, nikomu nie stała się krzywda. Było to jedynie zdarzenie o charakterze kolizyjnym.

Nieuniknionymi skutkami zderzenia były poważne utrudnienia w ruchu drogowym. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, w tym trzy zastępy straży pożarnej.

Droga była zablokowana w obu kierunkach po zdarzeniu. Z informacji przekazanej przez dyżurnego Punktu Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, wynikało, że utrudnienia mogą trwać do trzech godzin.