Jak 66-letnia kobieta staje się ofiarą nietrzeźwej kierującej?

Jak 66-letnia kobieta staje się ofiarą nietrzeźwej kierującej?

Przypadek, który miał miejsce dzisiaj rano na ulicy Kościuszki w Tomaszowie Lubelskim, jest teraz przedmiotem intensywnego śledztwa. Kobieta w wieku 66 lat została potrącona przez samochód podczas przechodzenia przez wyznaczone przejście dla pieszych. Czy wyobrażacie sobie, że ten samochód był prowadzony przez osobę w młodym wieku, zaledwie 22 lata? Co gorsza, kierująca Toyotą miała alkohol we krwi. Incydent ten skończył się dla pieszego hospitalizacją i leczeniem odniesionych obrażeń. Zarówno dla kierowców, jak i dla pieszych, jest to przestroga, że trzeźwość za kierownicą jest absolutną koniecznością.

Do tego tragicznego incydentu doszło około godziny szóstej rano. Policja szybko ustaliła, że 66-letnia kobieta była bezpiecznie przechodząca przez przejście dla pieszych, gdy została potrącona przez nieodpowiedzialną 22-latkę jadącą Toyotą. W wyniku zdarzenia poszkodowana trafiła do szpitala. W międzyczasie policja postawiła zarzuty sprawczyni – okazało się, że miała promil alkoholu we krwi. Wobec takiego stanu rzeczy, stróże prawa natychmiast zatrzymali jej prawo jazdy. Teraz los kierującej leży w rękach sądu, który ma za zadanie zadecydować o dalszych konsekwencjach tego zdarzenia.

Chociaż wszystko wskazywało na to, że przyczyną była nietrzeźwość kierującej, dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą tematem dalszego śledztwa. Policja nadal pracuje nad zebraniem wszystkich dowodów i faktów, które pozwolą na pełne zrozumienie tej sprawy.