AutoComfort Gdańsk – przewozy sportowców, pracowników i klientów VIP

AutoComfort Gdańsk – przewozy sportowców, pracowników i klientów VIP

Szukasz partnera, który weźmie odpowiedzialność za przewóz osób z Twojego otoczenia? Bez względu na to czy są to sportowcy, pracownicy, czy nawet goście VIP, możesz zaufać AutoComfort – firmie z Gdańska zapewniającej kompleksowe usługi w tym zakresie.

AutoComfort – czym zajmuje się firma? 

AutoComfort to firma, której podstawowym zajęciem jest przewóz osób. Firma przygotowana jest na niemal wszystkie warianty, włączając w to luksusowe przewozy oraz te wymagające szczególnych, niekiedy specyficznych warunków. Wiele skutecznie przeprowadzonych projektów pozwoliło AutoComfort na zbudowanie szerokiej floty pojazdów, na którą składają się m.in.: 

  • Limuzyny,
  • SUV-y,
  • Hummery,
  • Mikrobusy, mieszczące do 8 osób,
  • Minubusy dostosowane do przewozu max 20 osób,
  • Komfortowe autokary turystyczne.

Przewozy biznesowe dla firm od AutoComfort

Przewozy biznesowe dla pracowników i menadżerów to jedna z najważniejszych gałęzi działalności AutoComfort. Realizator tego typu projektów ponosi najczęściej ogromną odpowiedzialność, dlatego rynek firm oferujących tego typu projekty jest mocno zawężony. Dzięki dużemu doświadczeniu, AutoComfort ma niemal stuprocentową skuteczność w przewozach pracowników. Świadczą o tym m.in. opinie i referencje o firmie. Oto jedna z nich: 

„Współpraca z AutoComfort przebiegła bez żadnych problemów. Wszyscy moi pracownicy byli zadowoleni ze standardu autobusu. Kontakt sprawny, umowa przejrzysta, bez ukrytych kosztów. Polecam” ~ Filip

Przewóz sportowców – oferta AutoComfort

AutoComfort posiada specjalną ofertę dotyczącą przewozu sportowców na mecze, zawody i eventy. Drużyny sportowe mają do dyspozycji przestronne autobusy oraz mogą liczyć pełną obsługę podczas podróży i w miejscu docelowym. O doświadczeniu firmy w tym zakresie świadczą projekty ze znanymi zespołami, m.in.: reprezentacją Polski w piłce ręcznej kobiet, reprezentacją Polski w rugby oraz drużyną Lechia Gdańsk w tej samej dyscyplinie, klubem siatkarskim Trefl Gdańsk i zawodnikami mistrzostw świata w snookerze.

Dodatkowe usługi AutoComfort – pełna obsługa

Każdemu projektowi przewozu osób AutoComfort towarzyszy możliwość zrealizowania dodatkowych usług, którym zadaniem jest ułatwienie pobytu podróżnych w danym miejscu. Przykładowo podczas transportu VIP, istnieje opcja organizacji uroczystego odbioru z lotniska, zabukowania hotelu czy kolacji w restauracji. Jeśli chodzi o dodatkowe usługi AutoComfort nie ma jednak ściśle określonej oferty – firma zrobi wszystko, aby goście byli obsłużeni kompleksowo i zgodnie z ich oczekiwaniami. 

Interesuje Cię współpraca z AutoComfort? Przedstaw swoje potrzeby i wymagania, a firma z pewnością dopasuje odpowiedni dla Ciebie rodzaj transportu i zapozna ze swoją pełną ofertą.