Nieodwracalne skutki frontowego zderzenia Citroena i dostawczego Volkswagena

Nieodwracalne skutki frontowego zderzenia Citroena i dostawczego Volkswagena

W niewielkiej miejscowości Kwasówka, na trasie DW-813, doszło do tragicznego wypadku. Kierujący Citroenem 33-letni mężczyzna, uderzył czołowo w dostawczy samochód. Ten zdarzył się dziś rano, a jego konsekwencją była natychmiastowa śmierć kierowcy osobowego pojazdu. Policja nadal bada całe zdarzenie, starając się wyjaśnić wszystkie jego szczegóły. Równocześnie, służby władz apelują o ostrożność na drodze.

Komenda Policji w Międzyrzecu została poinformowana o zaistniałej tragedii około godziny 7:00. Zgodnie z pierwszymi informacjami, na łuku trasy DW-813 w Kwasówce, kierowca Citroena Berlingo zjechał na pas przeciwnego kierunku. Tamtejsze warunki drogowe doprowadziły do zderzenia z nadjeżdżającym dostawczym Volkswagenem. W rezultacie tej kolizji, 33-latek stracił życie na miejscu.

Za kółkiem drugiego pojazdu siedział mężczyzna w wieku 44 lat. Policjanci sprawdzili go na obecność alkoholu w organizmie, uzyskując pozytywny wynik. Dodatkowo, od kierowcy pobrano próbkę krwi do analizy, aby określić dokładną ilość alkoholu.

Prokurator nadzorował działania służb na miejscu wypadku. Na jego decyzję zwłoki 33-letniego mężczyzny zostały zabezpieczone w celu przeprowadzenia dalszych badań. Wszystkie szczegóły na temat tego tragicznego zdarzenia są obecnie przedmiotem intensywnych badań.