Bezpieczeństwo na drodze: Wypadek samochodowy na trasie Bielawa-Pieszyce z udziałem dwóch pojazdów

Bezpieczeństwo na drodze: Wypadek samochodowy na trasie Bielawa-Pieszyce z udziałem dwóch pojazdów

Na trasie łączącej Bielawę z Pieszycami, 9 grudnia, dokładnie o godzinie 10:20, miało miejsce niebezpieczne zdarzenie drogowe. Jednym z uczestników była Kia, samochód osobowy, który, niestety, nie utrzymał się na jezdni i przewrócił się na dach.

Na szczęście kobieta kierująca Kią uniknęła poważnych urazów. Pomimo to, ekipa medyczna pogotowia ratunkowego podjęła decyzję o przewiezieniu jej na dodatkowe badania kontrolne, aby zapewnić jej kompleksową opiekę i wykluczyć ewentualne ukryte obrażenia.

W incydent zaangażowany był także drugi samochód – Citroen. Zabezpieczeniem miejsca zdarzenia oraz pomocą poszkodowanym zajmowały się odpowiednie służby. Na miejscu interweniowały zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Dzierżoniowa wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną z Bielawy.

Obowiązki ustalania szczegółowych okoliczności nieszczęśliwego zdarzenia spoczęły na policji drogowej z Dzierżoniowa. W trakcie trwania operacji ratunkowych, ruch drogowy na odcinku, gdzie doszło do wypadku, odbywał się wahadłowo pod kontrolą funkcjonariuszy policji.