Wypadek drogowy na trasie Mielec-Dębica: Wśród poszkodowanych przyszła matka

Wypadek drogowy na trasie Mielec-Dębica: Wśród poszkodowanych przyszła matka

Do niefortunnego incydentu drogowego doszło w okolicach godziny 12:00 na terenie miejscowości Rzemień, na drodze wojewódzkiej numer 985. Natychmiast na miejsce zdarzenia skierowano dwie jednostki pogotowia. Na szczęście, wszyscy uczestnicy zdarzenia uniknęli poważniejszych urazów, co oznacza, że nikt nie musiał być hospitalizowany.

Podczas gdy ruch na trasie pomiędzy Mielcem a Dębicą w okolicach Rzemienia był utrudniony i odbywał się wahadłowo, służby ustalały przyczyny kolizji. Około południa doszło tam do stłuczki pomiędzy samochodami marki BMW i Mazda.

Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują na to, że kierowca bmw nie utrzymał wystarczającej odległości od innych pojazdów. Ta nieostrożność skutkowała zderzeniem z poprzedzającym go autem marki Mazda. W wyniku tego zdarzenia, pięć osób – w tym przyszła matka – znalazło się w niebezpieczeństwie. Informacje te przekazała rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, podkomisarz Bernadetta Krawczyk.

Miejsce zdarzenia zabezpieczali reprezentanci dwóch ekip pogotowia z Mielca, strażacy oraz policja. W efekcie tych działań, incydent sklasyfikowano jako kolizje drogową, ponieważ nikomu nie stało się poważniejsze krzywda.