Dramatyczne zdarzenie na drodze łączącej Poznań i Pobiedziska: dwa zderzenia czołowe kończą się śmiercią kierowców

Dramatyczne zdarzenie na drodze łączącej Poznań i Pobiedziska: dwa zderzenia czołowe kończą się śmiercią kierowców

Zaczęło się od tragicznego czwartkowego poranka na drogach Wielkopolski. Już po godzinie 6 rano, na odcinku drogi pomiędzy Poznaniem a Pobiedziskami, w okolicach miejscowości Jerzykowo, doszło do kolizji dwóch samochodów. Niestety, w wyniku tego nieszczęśliwego zdarzenia, obaj kierowcy stracili życie.

Straszliwe wydarzenie miało miejsce 2 listopada, na trasie między Poznaniem a Pobiedziskami. Służby zostały powiadomione o tym feralnym incydencie nieco po godzinie 6 rano. Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – skoda i volkswagen. Niewyobrażalna tragedia – obaj kierujący tymi pojazdami nie przeżyli zdarzenia.

Na szlaku komunikacyjnym nr 194, tuż przed Pobiedziskami, na prostym fragmencie trasy, doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Skoda i Volkswagen. Niestety obaj kierujący tymi samochodami stracili życie. Nie posiadamy informacji, czy w tych pojazdach znajdowali się dodatkowi pasażerowie.

Droga łącząca Poznań z Gnieznem jest obecnie nieprzejezdna i prawdopodobnie ta sytuacja utrzyma się przez kilka najbliższych godzin. Na miejsce zdarzenia musi przybyć prokurator. Apelujemy do wszystkich kierowców planujących podróż z Poznania do Gniezna lub w kierunku przeciwnym, aby wybrali alternatywne trasy. Możliwe są na przykład droga krajowa numer 92 lub trasa ekspresowa S5.